ניקוי מנדפים - ניקוי ארובות - ניקוי מפוחים

ניקוי יסודי

תחזוקה וניקוי שוטפים של מערכת המנדפים שלך הם משהו שרוב צוות המטבח יכול לטפל בו על בסיס חצי קבוע. אם אתה עומד בקצב ניקיון יומי, וניקיון עמוק יותר מדי שבוע בערך, המטבח שלך ומערכת המנדף שלך צריכים להיות נקיים יחסית רוב הזמן. אך לפחות פעם-פעמיים בשנה (לעיתים אף על פי חוק) תידרשו לבצע ניקוי יסודי עמוק של מערכת המנדפים על ידי שירות ניקיון מקצועי. שירותי ניקיון אלו יכולים לנקות כראוי את מערכת הפליטה שלכם במהירות רבה והכי חשוב ביעילות כדי להבטיח שהכול מנוקה ומתוחזק. הנה תהליך שלב אחר שלב של מה אתה מצפה כשאתה שוכר שירות מקצועי לניקוי קולט אדים,
משאבות ביוב

ניקוי עמוק יסודי

לפני ביצוע ניקוי כלשהו, על חברת חי שירות זמין להכין את המטבח לניקוי. זה עוזר להבטיח שכל הציוד והחומרים בתוך המטבח בזמן הניקוי אינם פגומים או מזוהמים. הכול מכוסה בניילון מגן וביריעות, ומשפך בנוי כדי להוביל כל שומן ומים לסילוק כדי לסייע במניעת השארת בלגן ושאריות מאחור.

ניקוי קולטי אדים

חברה טובה לניקוי קולט אדים לא תתמקד אך ורק במערכת המנדפים עצמה, ועליה לבצע ניקוי יסודי של מסנני המנדפים, התעלות והמאווררים לפני שהם מתחילים שטיפה בלחץ או אפילו ריסוס על חומרי ניקוי. זה עוזר להסיר את רוב הרפש והצטברות שיכולים להשאיר בלגן לא קטן בעת שטיפה בלחץ, אבל גם מקל על חומרי הניקוי לעבוד על ידי הפחתת כמות המזהמים שהם צריכים להתפרק ולהתרופף.

ניקוי המסננים ותעלות

לאחר ניקוי המסננים והתעלות, והכנה של שאר המכשירים ואזור המטבח, מוחל חומר ניקוי מסיר שומנים. הסרת השומנים תסייע בפירוק ותקל הרבה יותר על הסרת השומן, בעוד שחומר הניקוי מסייע להבטיח שלא יישארו שאריות לאחר הניקוי.

שטיפה בלחץ מים

לאחר שחומר מסיר שומנים הספיק לרכך את שומנים שרופים כולל מערכת אוורור והגריל ומסננים וכול נירוסטה נשטפים בלחץ מים מלמעלה למטה. המים בלחץ גבוה מסירים כל שומן, לכלוך, שמן ומזהמים אחרים שנאספו.